луганський
центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Будь ласка, оцініть якість послуг, які надає Луганський ЦПТО:

Гуртожиток

Слухачі, які зараховані на навчання до ДНЗ Луганського центру ПТО ДСЗ, мають право у період навчання проживати на безоплатній основі у приміщенні для тимчасового розміщення слухачів.

Для слухачів в приміщенні для тимчасового розміщення передбачені затишні кімнати, які укомплектовані комфортними меблями, необхідним посудом та постільною білизною.

Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення оснащені побутовою технікою (холодильником, мікрохвильовою пічкою, столом), сантехнічним та іншим інвентарем (санвузлом та душовою кабінкою, пральною машиною) відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання приміщеннь для тимчасового розміщення слухачів.

З метою безпеки встановлені камери відеоспостереження та автоматична система пожежної сигналізації. Наявність камер забезпечує захист від проникнення до приміщення сторонніх осіб.

Для поселення у приміщення слухач проходить вступний інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомлюється з правилами проживання у приміщенні, правилами внутрішнього розпорядку.